
Чоловічий шкіряний гаманець GS коричневий
930 ₴
- В наявності
- Код: 004 кор
+380 (67) 500-74-62
Марьянповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловічий шкіряний гаманець , купюрник , темно - коричневого кольору.
шкіра - щільна ,оброблена воском, вінтажна - Crazy Horse.
7 кишень для візиток і кредитних карт ,
3 відділи для купюр
зручна монетницана кнопці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Шкіра ВРХ |
| Вид шкіри за способом обробки | Crazy Horse |
| Довжина | 190 мм |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для кредитних карт | 7 |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Вертикальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 10 мм |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 930 ₴





